Transport drogowy, spedycja

Kompleksowa obsługa transportu

Dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów pochodzących od sprawdzonych podwykonawców, które spełniają wszelkie standardy prawne i ekologiczne.

Wspólnie z wybranymi dostawcami pracujemy nad tym, aby w jak najmniejszym stopniu obciążać środowisko naturalne, a zarazem terminowo i rzetelnie realizować potrzeby naszych Klientów w zakresie transportu drogowego.

Transport i spedycja drogowa

Świadczymy usługi w zakresie drogowego transportu krajowego oraz międzynarodowego – na terenie całej UE a także do Turcji i krajów bałkańskich.

Szeroki tabor, którym dysponujemy pozwala nam na transport większości towarów.

Usługi realizujemy w systemie door-door, a obejmują one eksport, import i kabotaż. Naszą specjalnością są również przesyłki ekspresowe w serwisie krajowym i zagranicznym.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania logistyczne w zakresie zarządzania ładunkami:

  • częściowymi – zajmującymi jedynie część naczepy,
  • całościowymi – Full Truck Load,
  • chłodniczymi np. produkty spożywcze.

W NordLogis do transportu drogowego podchodzimy profesjonalnie i odpowiedzialnie – przede wszystkim stawiamy na jakość naszych usług oraz bierzemy pełną odpowiedzialność za cały proces transportu.

Współpracujemy wyłącznie z dostawcami spełniającymi normy środowiskowe, w tym te gwarantujące niską emisję spalin, z uwzględnieniem unijnej normy EURO 6. Wspierając środowisko naturalne, stawiamy na nowoczesne i ekologiczne rozwiązania i jesteśmy dumni, że możemy w ten sposób chronić naszą planetę. W związku z tym wybieramu pojazdy, które regularnie przechodzą kontrole techniczne m.in. pod względem wydzielanych spalin.

Nieodzownym elementem naszej pracy jest monitoring, który pozwala na każdym etapie transportu w bezpieczny sposób sprawdzać miejsce ładunków.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu w organizowaniu przewozu towarów, naszym Klientom możemy zaoferować wszystkie rodzaje transportu drogowego, w tym m.in. FTL, LTL, przesyłki ekspresowe, towar przewożony luzem, towary transportowane wywrotkami i wiele innych